
Her er deltakerne i TV 2s «Farmen kjendis» 2024

Onsdag annonserte TV 2 hvilke kjendiser som skal delta i den åttende sesongen av den populære reality-serien.
Innspillingen av «Farmen kjendis» 2024 – den åttende sesongen i rekken – er i gang. Tolv kjendiser har flyttet inn på Li gård i Stange kommune. I litt over fem uker skal forpakterne drive gården slik gårder ble drevet for 100 år siden.
Nytt for i år er også at det er Dorthe Skappel som skal lede programmet.
Hun har tidligere uttalt at hun syns det er et fantastisk program som hun gleder seg til å jobbe med.
(Artikkelen fortsetter under bildet)

Dette er deltakerne
De tolv kjente ansiktene som blir å se på TV-skjermen når «Farmen kjendis» starter på TV 2 og TV 2 Play i 2024 er som følger:
Anne-Kat. Hærland (51)
Komiker og programleder
Cato Zahl Pedersen (64)
Tidligere idrettsutøver og eventyrer
Emma Ellingsen (21)
Influenser
Sondre «Sondrey» Mulongo Nystrøm (28)
Artist
Sander «Randulle» Dale (25)
Youtuber
Cristian Brennhovd (23)
TV-personlighet
Egil Andreas Skurdal (27)
Komiker og artist
Daniel Franck (48)
Kunstner og snowboarder
Unni Askeland (60)
Kunstner
Bahare Viken (30)
Programleder og foredragsholder
Emilie «Voe» Nereng (27)
Ernæringsrådgiver og influenser
Bjørg Thorhallsdottir (48)
Kunstner og forfatter
«Kan gå forrykende galt»
Da Dorthe Skappel fikk vite hvem som skulle delta i den neste sesongen, var hennes første tanke:
– «Dette er fryktelig mange sterke personligheter. Dette kan gå forrykende galt». Men nå som jeg har sett hvordan dynamikken er dem imellom, så tror jeg det skal gå veldig bra. Men jeg tror det kommer til å bli noen «klæsj», og det er vel det vi vil ha? sier Skappel til TV 2.